e-posta    english   
   Bardakta Mısır
 
 
anasayfa  |  ürünler  |  franchise/bayilik  |  ödüller  |  iletişim
 

Dünyaya, 'Bardakta Mısır' ı  ilk tattıran Nelson's,  tatlı,  lezzetli ve sağlıklı mısır taneleriyle Türkiye’de...  

 

“Bardakta Mısır” konseptini dünyaya ilk tanıtan Nelson’s firmasının başarı hikayesi 1985 yılında, kurucumuz Nelson Kwok Teng Toong’un Malezya’nın PKNS Shah Alam ve Jaya Shopping Complex adlı alışveriş mağazalarında 2 stand açmasıyla başladı.

 

Bunu Malezya’nın çeşitli yerlerinde açılan standlar izledi. Franchise vermesi halinde, büyük bir başarı potansiyeline sahip Malezyalı bir firmanın ortaya çıkacağı konusunda Girişimciliği Geliştirme Bakanlığı’ nı ikna etmesiyle büyümesi hız kazandı. Bugün ise Dünyanın dört bir yanında franchiseları bulunan, bu konudaki başarılarından dolayı Malezya’da her yıl çeşitli ödüller alan büyük, kurumsal bir kuruluş haline gelmiştir.

 

Her yaştaki tüketicinin büyük zevk ve keyifle yiyebileceği  %100 doğal ve katkısız mısır taneleri lezzet ve besleyiciliği bir araya getiriyor.
Nelson’s firmasının başarısında ilk akla gelen etkenler şöyle sıralanabilir ;
°   Dünyada bardakta mısır konseptini sunan ilk firma olması,
°   Kendi üretimi olan mısır tohumuyla yılın her zamanı sadece tatlı,besleyici ve lezzetli değil aynı zamanda diğer mısır türlerine göre daha yüksek kalitede mısırlar yetiştirmesi,
°   Malezyanın çeşitli bölgelerinde büyük mısır tarlalarına sahip olduğu için franchise verdiği firmalara her zaman için mısır tedarik edebilmesi,
°   Çeşitli ürün grupları ve ar-ge siyle satış noktaları ve franchisee sine destek verebilmesi,

Nelson’s mısır taneleri hasat sonrası koçanından “Kesilmeden” “Bütün Tane” şeklinde ayrılmakta,ilk günkü tazeliğini ve besin değerini kaybetmeden sizlerin lezzetine sunulmaktadır. Tohum ekiminden bardağa ulaşana kadarki süreçte, GMP ve HACCP standartları doğrultusunda gelişmiş makine ve yüksek teknoloji ürünü aletler kullanılmaktadır.
mükemmel lezzet bardakları
anasayfa | ürünler | franchise/bayilik | ödüller | iletişim
www.nelsons.com.tr